fbpx
Rekrutacja trwa +48 511 337 050 +48 668 487 741
Uczelnia Jańskiego w Łomży

Kalendarz roku akademickiego 2020/2021

23.10.2020
Inauguracja roku akademickiego
Uczelnia Jańskiego w Łomży
10.2020 - 02.2021
Zjazdy 1-11
Zajęcia w formule hybrydowej

Terminy zjazdów zgodnie z tabelami poniżej

xx.02 - x.02.2021
Sesja Egzaminacyjna zimowa
Uczelnia Jańskiego w Łomży
xx.xx - xx.xx.2021
Poprawkowa Sesja Egzaminacyjna zimowa
Uczelnia Jańskiego w Łomży
xx.xx.2021
Ostateczny termin złożenia uzupełnionych indeksów i kart egzaminacyjnych w celu zaliczenia semestru zimowego

Tabele zjazdów - semestr zimowy

Pedagogika jednolite magisterskie, Zarządzanie I st., Zarządzanie II st.

  1. 09-10.10.2020
  2. 23-24.10.2020
  3. 30-31.10.2020
  4. 13-14.11.2020
  5. 20-21.11.2020
  6. 04-05.12.2020
  7. 18-19.12.2020
  8. 08-09.01.2021
  9. 15-16.01.2021
  10. 12-13.02.2021
  11. 19-20.02.2021

Pedagogika I st., Pedagogika II st.

  1. 16-17.10.2020
  2. 30-31.10.2020
  3. 06-07.11.2020
  4. 13-14.11.2020
  5. 27-28.11.2020
  6. 11-12.12.2020
  7. 08-09.01.2021
  8. 15-16.01.2021
  9. 22-23.01.2021
  10. 12-13.02.2021
  11. 26-27.02.2021

Plany zajęć – Dokumenty do pobrania

Terminy konsultacji

 

Lp.

Imię i nazwisko

Data

Godzina

 Nr Sali

 

1.

mgr Małgorzata Gruszczyńska

25.09.2020 r.

02.10.2020 r.

15.00

15.00

3

105

2.

mgr Justyna Bućkowska

02.10.2020 r.

15.00-16.30

205

3.

mgr Jankiewicz Łukasz

25.09.2020 r.

15.00-16.00

204

4.

dr Iwona Borawska

25.09.2020 r.

14.00-15.00

203

5.

dr hab. Anna Chmielak

25.09.2020 r.

15.00

202

6.

mgr Anna Borawska

25.09.2020 r.

14.00-15.00

207

7.

mgr Bogumiła Olbryś

25.09.2020 r.

16.00-17.00

108

8.

mgr Monika Serafin-Chądzyńska

25.09.2020 r.

14.00-15.00

107

9.

mgr Mieczysław Mertin

25.09.2020 r.

16.00-17.00

106

10.

dr Mateusz Goc

25.09.2020 r.

14.00-15.00

105

11.

mgr Iwona Wykowska

25.09.2020 r.

17.00-18.00

104

12.

mgr Piotr Cymek

25.09.2020 r.

8.00-9.00

Aula

13.

dr Agnieszka Iłendo-Milewska

25.09.2020 r.

17.00-18.00

103

14.

Ks. dr Jerzy Niestępski

25.09.2020 r.

14.00-15.00

102

15.

dr Andrzej Kondej

25.09.2020 r.

15.00-17.00

305

16.

dr Dorota Cybulska

25.09.2020 r.

14.20-15.20

307

17.

dr Maria Konopka

25.09.2020 r.

16.00

310

18.

dr Zbigniew Piotrowski

25.09.2020 r.

02.10.2020 r.

17.00

17.00

102

102

19.

dr Dorota Zalewska

25.09.2020 r.

13.00-14.00

104

20.

dr Hanna Kowalczyk

26.09.2020 r.

12.00

3

21.

dr Grażyna Ważna-Zwierzyńska

26.09.2020 r.

10.00-12.00

Aula

22.

mgr Jolanta Kowalewska

26.09.2020 r.

9.00-10.00

103

23.

mgr Dorota Śledziewska

02.10.2020 r.

17.00-18.00

104

24.

mgr Dariusz Budrowski

02.10.2020 r.

15.00

3

25.

dr Jarosław Klimaszewski

02.10.2020 r.

17.00-18.00

Aula

26.

dr Artur Śledziewski

02.10.2020 r.

13.30-14.30

202

27.

mgr Radosław Cichocki

02.10.2020 r.

16.00-17.00

203

28.

mgr Małgorzata Jankiewicz

02.10.2020 r.

15.30-16.30

204

29.

mgr Magdalena Ferenc

02.10.2020 r.

15.00-16.00

205

30.

Mgr Grzegorz Filipkowski

02.10.2020 r.

12.00-13.00

                   3

Telefon

Dziekanat:
+48 86 216 70 50
Studia Podyplomowe:
+48 668 487 741
Rekrutacja I i II stopnia:
+48 511 337 050