fbpx

Łomżyńskie eliminacje rejonowe I Etapu do 30. Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Uczelnia Jańskiego we współpracy z Komitetem Organizacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie zaprasza na Łomżyńskie eliminacje rejonowe I Etapu do 30. Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałekim. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie, które odbędą się w siedzibie Uczelni Jańskiego w Łomży dnia 28.12.2023 roku.

Zgłoszenia do Festiwalu przyjmowane są do dnia 27 listopada 2023 r. Warunkiem uczestnictwa jest:– wypełnienie formularza on-line dostępnego na stronie: https://mfkip.pl/rejestracja Jest to jedyna forma zgłoszeń na Festiwal!

Najlepsi wykonawcy (ok. 140 czyli blisko 2 tysiące osób) wybrani przez jurorów podczas eliminacji w rejonach zaproszeni będą w styczniu na trzydniowe przesłuchania finałowe do Będzina (11-13 stycznia 2024 r.) nazywanego stolicą polskiej kolędy i pastorałki. Dnia 14 stycznia 2024 r. odbędzie się uroczysty Koncert Galowy w Będzinie.

W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone.

Koncerty Galowe oraz przesłuchania finałowe będzie można oglądać na żywo w Internecie.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Festiwalu: https://mfkip.pl/regulamin