fbpx

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa dla studentów, doktorantów i młodych naukowców.

Zajmujesz się czymś ciekawym w ramach badań nad swoją pracą licencjacką, magisterską czy doktorską? Posiadasz inne interesujące zainteresowania naukowe, którymi warto podzielić się ze światem? A może masz jakieś ciekawe hobby związane z nauką? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedział_ś „tak”, to czekamy właśnie na Ciebie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i młodych naukowców na Konferencję /nie/Naukową – Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową, która odbędzie się 13-14 czerwca 2024 r. w Białymstoku. Zapisy trwają do 17 maja!

Konferencja /nie/Naukowa to wbrew nazwie pełnowartościowa (i bezpłatna) konferencja naukowa, która za swój główny cel stawia sobie popularyzację popularyzacji nauki i pokazanie młodym naukowcom, studentom i doktorantom, że o trudnych rzeczach można mówić ciekawie i w przystępny sposób 😎

Rzucamy Wam wyzwanie:

  • czy w ciągu maksymalnie 7 minut jesteście w stanie opowiedzieć o swoich badaniach naukowych?
  • czy jesteście w stanie zarazić swoją ciekawością innych?

Udowodnijmy razem, że NAUKA NIE JEST NUDNA!

Co czeka Cię na naszej konferencji?

  • trzy panele wystąpień ustnych przeznaczone na wasze wyjątkowe i porywające prezentacje
  • warsztat z autoprezentacji i prezentowania badań naukowych
  • wykład naukowca popularyzatora
  • świetna, twórcza atmosfera i przestrzeń do wymiany doświadczeń
  • zapewniony nocleg i wyżywienie

Zapraszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców ze wszystkich dziedzin, którzy chcą podnieść rzuconą rękawicę i zarazić swoją naukową pasją innych! Konferencja ma status wydarzenia ogólnopolskiego i jest całkowicie bezpłatna.

Do zobaczenia w Białymstoku!